تاریخچه

در سال 1359 آقای ثیدلر” بنیان گذار” به بازار مسکن و صنعت ساختمان وارد شد .

در سال 1367 پس از اتمام جنگ و چندین سال فعالیت موفق و گسترش فعالیت ها با هدف سرمایه گذاری و خرید و فروش ،کار داد و ستد املاک و مستغلات را بطور مستقل و با کیفیت مورد نظر در بنگاه جدید التاسیس آغاز نمود .

درسال 1374 به واسطه بیش از یک دهه تجربه در دو حوزه بنگاه داری وسرمایه گذاری در املاک و مستغلات کار خود را وسعت داده و بنگاه مذکور تبدیل به بنگاه معاملاتی با پرسنل متعدد بالغ بر هفت نفر و بخش های تخصصی خرید و فروش ،رهن و اجاره ،مشارکت در ساخت و سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات گردید .

 در سال 1386 فرزندان خانواده به کسب و کار پدری و بنیانگذار تشکیلات ثیدلر ورود پیدا کرده و تحت مدیریت و تجارب ایشان بنگاههای معاملاتی و آژانس های املاک را تبدیل به گروه مهندسین و مشاورین املاک حرفه ای نموده و ازاین طریق علاوه بر ادامه فعالیت های قبلی در حزه پیمانکاری نیز وارد شدند.

در سال 1390 همزمان با مدرن گرایی در معماری و تکنولوژی برای تولید انبوه و نیاز به مصالح و متریالهای برند معتبر خارجی ، شرکت بین المللی نواگستر کوثر (سهامی خاص ) با هدف سرمایه گذاری و ساخت و ساز در خارج از کشور، تاسیس شد . در نهایت ، اوایل سال جاری با توجه به رشد و توسعه شهرسازی وبلوغ صنعت ساختمان کشور و نیاز شرکت های ساختمانی و سرمایه گذاران صنعت ساختمان در زمینه کارگزاری تخصصی کلیه امور معاملاتی املاک و مستغلات در داخل و خارج از کشور ،شرکت پارس کارگذارثیدلر (سهامی خاص )با هدف رشد و افزایش سرعت در بازاریابی و فروش املاک و مستغلات و جلوگیری از اتلاف سرمایه و زمان کارفرمایان و کمک به بهبود نرخ بازگشت سرمایه کارفرمایان و بروزآوری کسب و کار تاسیس شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *